Formy płatności

Proponujemy cztery formy płatności za zamówiony towar:

  1. AUTOMATYCZNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM – wybierz tę opcję, gdy posiadasz rachunek w banku umożliwiającym przelewy przez internet. Po zaznaczeniu tej opcji pojawi się wykaz banków korzystających z serwisu Przelewy24. Wybierz logo swego banku i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Dzięki serwisowi Przelewy24 nie musisz już wpisywać żadnych danych.
    Uwaga: gdy na wykazie nie ma logo Twojego banku, musisz skorzystać z innej opcji.
  2. PRZELEW TRADYCYJNY – to niestety najmniej przyjazna forma płatności. Po zaznaczeniu tej opcji pojawi się blankiet wpłaty na konto. Teraz możesz zrobić przelew samodzielnie albo udać się na pocztę lub do banku. Nazwa rachunku: P.P.H.U. WIKMAKS Anna Plaskowska, ul. Nad Koplą 9, 62-021 Paczkowo, nr rachunku: mBank 10114020040000390277445835
  3. POBRANIE POCZTOWE – za zamówiony towar zapłacisz listonoszowi lub w urzędzie pocztowym w momencie odbioru przesyłki.

    Uwaga: jeśli mieszkasz w małej miejscowości, nie ma problemu, listonosz przyniesie Ci paczkę do domu. Gdy jednak wrzuci do skrzynki tylko zawiadomienie (awizo), masz maksymalnie 2 tygodnie na odbiór przesyłki. Jeśli nie odbierzesz przesyłki, po 7 dniach dostaniesz drugie awizo. Jeśli nadal nie odbierzesz przesyłki, wróci ona do nas, narażając nas na niepotrzebne koszty.
    Niekiedy awizo po prostu gdzieś się zawieruszy i możesz nie wiedzieć, że czeka na Ciebie paczka. Warto więc zapytać w urzędzie, czy masz coś do odebrania.